poniedziałek, 11 kwietnia 2016

5. KALISZ AMBIENT FESTIWAL

Weeklong music odkrywa, doświadcza i eksperymentuje. Szuka nowych inspiracji i źródeł dźwięków. 

KALISZ AMBIENT FESTIWAL to idealna okazja do poznania muzyki jak dotąd okrytej pewną tajemnicą. Chciałabym byś również się na nią otworzył, pozwolił dać się nią zainteresować. Poszerzajmy swoje muzyczne horyzonty.


„Nasz festiwal to nie tylko coroczna impreza muzyki alternatywnej, ale przede wszystkim społeczna inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do obcowania z muzyką. Zachęcamy ludzi by tworzyli ją, słuchali jej, mówili o niej i zaszczepiali ją innym.”
 – tak opisują projekt jego Twórcy.  No ja w to wchodzę! A Ty?

Postaram się krok po kroku zaznajamiać z twórczością Artystów, którzy wystąpią 28 i 29 października 2016 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, a następnie przedstawiać Ich muzyczne sylwetki tu, na weeklong music.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam Cię na oficjalną stronę internetową festiwalu: http://kaliszambient.pl/, a informacje i aktualności związane z wydarzeniem, możesz również śledzić na fanpage'u na fb: https://www.facebook.com/KaliszAmbientFestiwal/ no i oczywiście na wlm, bo oficjalnie wspieram 5 edycję KAFu.

Bardzo się cieszę, że po raz pierwszy mam okazję przyłączyć się do promowania tak bardzo interesującej i wartościowej kulturowo inicjatywy społecznej.

Mam nadzieję, że spotkamy się pod koniec października w Kaliszu. Tymczasem – rozpoczynamy muzyczną eksplorację!