niedziela, 10 stycznia 2016

1/01/16

No cześć! Już jest! - pierwsze zestawienie w Nowym Roku - 1/01. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. To fajna mieszanka gatunków, która pozytywnie nakręca (w sam raz do przesłuchania przed poniedziałkiem).

Tak, wiem - aby przesłuchać moje playlisty musisz się zalogować, skorzystać ze Spotify. Osobiście jestem wielką fanką tego serwisu muzycznego, który daje Ci świetną aplikację na komputer czy telefon (możesz też skorzystać z odtwarzacza internetowego). Dzięki profilowi na Spotify masz dostęp do legalnego źródła nieskończonej muzyki, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Spotify pomaga Ci odkrywać nowe utwory według Twoich upodobań - co poniedziałek, możesz liczyć na 30 utworów (w ramach #DiscoverWeekly), które prawie w 100% trafiają w Twój gust muzyczny, a w zakładce przeglądaj/odkrywaj możesz sam znaleźć wielu nieznanych Ci wcześniej wykonawców, powiązanych z tymi, których obecnie lubisz, którzy tworzą to, co zaraz wpadnie Ci do ucha. Korzystam już ponad rok ze Spotify i szczerze Tobie też to polecam!

Wracając do 1/01. Dane zestawienie rozpoczyna z przytupem zespół The Electric Hearts z utworem Going out Tonight z wydanego w połowie grudnia 2015 albumu Soundtrack


Przyjemnego słuchania!